dekoracje sylwestrowe wypożyczalnia

Dekoracje sylwestrowe – co wybrać na przywitanie Nowego Roku?

Przygotowujesz dekoracje dużego balu, czy małą domówkę? Niezależnie od rozmiaru planowanej zabawy nie zapominaj o odpowiednich dekoracjach sylwestrowych! Zobacz nasze inspiracje na ostatni dzień w roku!

Złote krzesła

Wypożycz złote krzesła! Udekorowane czarną poduszką będą doskonałą kompozycją na sylwestrowy wieczór. Jeśli zależy Ci na efekcie WOW, możesz dodatkowo udekorować zewnętrzną stronę oparcia błyszczącymi girlandami.

Detale na stole

Zapomnij o tradycyjnym nakryciu stołu. Postaw na efektowne podtalerze i kryształowe kieliszki. By całość zaprezentowała się niebanalnie, dodaj złote sztućce oraz kolorowe serwetki – wybierz odcień, który króluje na Twoim przyjęciu. Nie zapomnij o świecach! To one stworzą niezwykły, nastrojowy charakter wnętrza.

Niech króluje brokat

Sylwester to jedyny, wyjątkowy wieczór w roku, podczas którego nie występuje coś takie jak: za dużo brokatu, za bardzo się świeci! Dlatego oprócz dużych dekoracyjnych detali, odpowiedniej zastawy i krzeseł zadbaj o błyszczące artykuły: kolorowe brokaty, kulę dyskotekową czy confetti. Choć sprzątanie będzie wyzwaniem, Twoi goście nie zapomną tej atrakcji!

Ścinaka do zdjęć

Ścianka dekoracyjna to doskonały sposób, by element aranżacji był również atrakcją przyjęcia. Modna ścianka z napisem może być świetnym tłem dla pamiątkowych zdjęć. By zyskała niepowtarzalny dodaj do niej świecący neon oraz balony!

Wybierz z naszej oferty:

ołtarz ślubny, łuk ślubny, śluby plenerowe

Łuk ślubny "MOON"

Ścianka dekoracyjna "Ribbon"

złote krzesła wynajem

Krzesła złote chiavari

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnych z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu mechanizmu cookie w Twojej przeglądarce.​