ścianka kwiatowa hortensja

Gdzie ustawić ściankę kwiatową na weselu? Zobacz 4 najlepsze rozwiązania!

Imponują kolorami, ożywiają przestrzeń i wprowadzają do każdego weselnego przyjęcia – nawet tego organizowanego w środku zimy – wiosenną radość. Ścianki kwiatowe to jedne z największych i najbardziej efektownych elementów dekoracyjnych na weselu. Gdzie je ustawić by jak najlepiej współgrały z całą aranżacją przyjęcia? Zobacz nasze propozycje!

Ścianka za parą młodą

Wszystkie oczy na ślubnych przyjęciach skupione są na młodej parze, dlatego ważne jest by przestrzeń, w której zasiadają świeżo poślubieni małżonkowie, prezentowała się elegancko. Jednym z wielu pomysłów na dekoracje za ich plecami, jest ustawienie ścianki kwiatowej. By całość prezentowała się oryginalnie, dobierz do ścianki obszerny napis lub neon! 

Ścianka w strefie chilloutu

Ścianki kwiatowe doskonale prezentują się w towarzystwie mebli, dlatego ciekawym pomysłem jest umieszczenie jej w strefach chilloutu. Więcej o tym, jak urządzić przytulną strefę relaksu na weselu pisaliśmy TUTAJ. Kolor tapicerki mebli dobierz do wybranej ścianki tak, by wyróżniał się na jej tle. Jeśli zdecydujemy się na ściankę w kolorze różowych hortensji, doskonałym zrównoważeniem romantycznej dekoracji będzie wypoczynek w odcieniach bieli lub ecru.

Ścianka zdjęciowa

Ustawiona blisko wejścia lub w niezaaranżowanej części sali weselnej ścianka, będzie świetną atrakcją dla Twoich gości! Poproś swojego fotografa, by część czasu poświęcił na wykonanie zdjęć przy atrakcji, a gwarantujemy, że ścianka będzie bardzo długo wspominana przez Twoich gości.

Ścianka na plenerowym ślubie

Kiedy organizujesz ceremonię zaślubin w plenerze, zadbaj o dekorację ołtarza ślubnego. W tym celu możesz wykorzystać łuk ślubny lub pergolę. Kiedy jednak chcesz zdecydować się na coś większego i bardziej dekoracyjnego wybierz ściankę kwiatową. Ustawiona w centralnej części, pozwoli zbudować majestatyczną atmosferę przyjęcia

Marzysz o ściance kwiatowej na swoim weselu? Wypożycz ją w Blissy! Całą ofertę naszych dekoracyjnych ścianek znajdziesz TUTAJ.

Polecane produkty

Ścianka kwiatowa "Piwonia"

Ścianka kwiatowa "Hortensja"

Ścianka dekoracyjna "Ribbon"

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnych z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu mechanizmu cookie w Twojej przeglądarce.​