Ledon Love is in the air

Neon na weselu – nowy hit. Czy zostanie u nas na lata?

Czasy świecącego napisu LOVE powoli odchodzą w zapomnienie. Na ślubne salony wielkim przebojem wkracza nowy trend – świecące neony oraz ledony zasilane na prąd. Zobaczcie jak można je wykorzystać na waszym weselu!

Detal przy wejściu

Już od progu zaskocz swoich gości niezwykłą dekoracją! Powieszony tuż przy wejściu neon, będzie niewątpliwym efektem WOW! Wybierz napis nawiązujący do waszego związku, ulubionej piosenki lub powitaj swoich gości tradycyjnym Hello:)

Rozświetlone tło za parą młodą

Wyeksponowanie miejsca, gdzie zasiądą Państwo Młodzi na swoim przyjęciu to jedno z największych dekoracyjnych wyzwań. Niezależnie czy postawiłeś na ściankę kwiatową, złoty stelaż, czy ramę z kwiatów – każdą z tych dekoracji możesz urozmaicić oryginalnym neonem.

Zobacz nasz katalog ledonów

Dekoracja baru

Barman to niewątpliwa atrakcja każdego wesela. Często jednak dużym wyzwaniem okazuje się odpowiednie skomponowanie dekoracji baru z dekoracją sali. Mamy na to rozwiązanie! Ledon lub neon przymocowany na ścianie baru zaprezentuje się niezwykle efektownie. 

Ścinaka do zdjęć

Co sprawić, by zdjęcia z Twojego przyjęcia podbiły Instagram? Znamy odpowiedź! Udekoruj ściankę kwiatową/dekoracyjną dużym, zjawiskowym neonem. Gwarantujemy – nikt nie przejdzie obojętnie wobec takiej atrakcji.

Parkiet

Do dobrej zabawy nie wystarczy muzyka. By goście poczuli imprezową energię nie zapomnij o odpowiedniej atmosferze na parkiecie. Kiedy zgasną światła, nastrój zapewni postawiony na podłodze lub powieszony na jednej ze ścian neon. Wybierz napis, który poderwie ludzi do tańca.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnych z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu mechanizmu cookie w Twojej przeglądarce.​