Łuki ślubne, pergole, oŁtarze

Wynajem dekoracji Idealnych na ślub w plenerze


Łuk ślubny potrójny "Vintage"

Model dokonały na uroczystości plenerowe. Doskonale sprawdzi się w każdym stylu: od sielskiego boho, po tętniący błyszczącymi dodatkami glamour.

Zobacz więcej


Łuk ślubny z kołem "Modern"

Doskonały do przyjęć utrzymanych w modernistycznym stylu, Majestatyczny łuk zarówno na plenerowych ślubach, jak i wewnątrz sali weselnych stanie się centralną ozdobą.

Zobacz więcej


Łuk ślubny podwójny "Geometria"

Elegancki i wyrafinowany…przyozdobiony kwiatami, geometryczny łuk stworzy niepowtarzalny nastrój podczas ślubu w plenerze.

Zobacz więcej

Łuk ślubny, drewniany "Trójkąt"

Miłośnicy ślubów w stylu boho go pokochają! Wykonany z drewna łuk wystarczy, by leśna polana, dzika plaża czy miejski park zamienił się w niezwykle romantyczny ołtarz ślubny.

Zobacz więcej

Łuk ślubny, złoty "Księżyc"

Dekoracja sali, ozdoba za parą młodą czy ołtarz ślubu plenerowego – niezależnie jaką rolę będzie pełnił podczas przyjęcia, rozbłyśnie pełnym blaskiem!

Zobacz więcej

Łuk ślubny, okno francuskie

Komplet dwóch chromowanych, błyszczących złotych łuków. Okno francuskie to nowość na sezon 2022, które z pewnością zrobi furorę na Twoim przyjęciu.

Zobacz więcej

 

Ścianki modułowe MDF

Zaprojektuj tło za parą młodą według władnych zasad! Kolorowe tła wykonane z MDF możemy wykonać w dowolnym odcieniu i wymiarze. Zapytaj również o modele dostępne w naszej wypożyczalni.

Zobacz więcej

Zarezerwuj teraz

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnych z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu mechanizmu cookie w Twojej przeglądarce.​