Wesele w duchu eco – jak je zorganizować?

Planując jedną z najważniejszych imprez w naszym życiu myślimy o spełnieniu naszych marzeń. Wybieramy najpiękniejsze dekoracje i najlepszych usługodawców. Ale czy jest w tym dniu miejsce na ekologię? Jak zaplanować perfekcyjne przyjęcie nie zapominając o naszej planecie? Podpowiadamy!

Drugie życie rzeczy

Wazony vintage znalezione na babcinym strychu, twoje ulubione podstawki pod świece, kuchenna patera czy stara osłonka na donice- rzeczy, które możecie wykorzystać w dekoracji waszego przyjęcia jest mnóstwo – zaufajcie nam.

Ze wszystkiego można stworzyć niebanalną, oryginalną dekorację. Musicie tylko odkryć potencjał w zwykłych rzeczach. Które choć nas otaczają – nie widzimy w nich innego zastosowania.

Dobry zwyczaj – wypożyczaj

Dobry zwyczaj wypożyczaj! Skorzystaj z ofert wypożyczalni. Kupowanie świeczników, podtalerzy czy szycie serwet na 1-dniowe przyjęcie, których użyjesz raz – tylko napędza spiralę konsumpcjonizmu. I choć z tyłu głowy krąży Ci hasło: “przydasie”, to często przedmioty te lądują zakurzone w piwnicy.

Kwiaty na lata

Czy za kilka lat chciałbyś wyjrzeć za okno i w ogrodzie zobaczyć hortensję, która była na waszym weselu?

Wspomnienia tego pięknego dnia możecie zatrzymać w ogrodowych kwiatach, które zostaną z wami na lata.

Zamiast wyboru wszystkich ciętych modeli, które bardzo często lądują w koszu już następnego dnia, proponujemy wam wybór kwiatów doniczkowych. Jeśli nie macie ogrodu – nic straconego. Po przyjęciu możecie obdarować nimi gości weselnych.

Świece Sojowe

Zamiast tradycyjnych świec, postaw na świeże, ekologiczne alternatywy, takie jak świece sojowe. Są one przyjazne dla środowiska i wytwarzają mniej dymu.

Suknie ślubne z drugiej ręki

Kupno sukni ślubnej z drugiej ręki lub wynajęcie jej to doskonały sposób na ograniczenie wpływu na środowisko. Dlaczego nie uczynić tego gestem romantycznym, przekazując suknię z poprzedniego ślubu w rodzinie? To nie tylko ekologiczne, ale także pełne emocji.

Poznaj markę dECOr by BLISSY

Tworzymy kompleksowe dekoracje Twojego przyjęcia

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnych z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu mechanizmu cookie w Twojej przeglądarce.​